Bonprix katalog jaro léto 2013

www.bonprix.cz

www.bonprix.cz

Připravte se na léto již nyní! Nepřehlédněte aktuální katalog Bonprix jaro léto 2013, který přináší pořádnou porci módních trendů za skvělé ceny. Katalog Bonprix jaro léto 2013 nabízí dámské, pánské i dětské oblečení za výhodné ceny, obuv, módní a  bytové doplňky. Za zmínku stojí především šaty Bonprix, z nichž letos v létě budou IN áčkové střihy a geometrické vzory. Velký výběr najdete také v sortimentu halenek, tunik a triček. Pestrý výběr objevíte v nabídce plavek Bonprix, a také v nabídce spodního prádla. Katalog Bonprix nabízí rovněž sportovní oblečení a obuv, slavnostní oblečení nebo módní kousky v námořnickém stylu.

Bonprix jaro léto 2013

Katalog Bonprix jaro léto 2013 si můžete prohlédnout online na stránkách zásilkového obchodu www.bonprix.cz nebo si jej nechat poslat poštou tištěný. Více informací o Bonprix, nabídce, slevách a možnostech, jak objednat zboží, najdete na stránkách společnosti.

One Comment

  1. […] Letos jsou v módě i výrazně dlouhé šaty. Hodí se jak na běžné nošení, tak i na pláž nebo na romantickou večeři. Při jejich výběru je třeba dbát na volbu správného materiálu, protože mohou zbytečně izolovat teplotu těla a dochází k přehřívání organismu a následnému pocení. Nevhodnější jsou vzdušné, prodyšné materiály. Dlouhé, sytě růžové šaty s orientálním motivem za 549,- Kč, bílé s růžovou a šťavnatou malinovou barvou se zavazováním na krk za 629,- Kč nebo jednoduché tmavě modré za 599,- Kč seženete v zásilkovém obchodě Bonprix. […]